عقد غیرحضوری از نظر حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی

به گزارش بیرق به نقل از ايسنا، حضرت آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی در پاسخ به استفتایی نظر خود را درباره حکم عقد غیر حضوری بیان کرد. ادامه مطلب »

زنجیرزنی از نگاه حضرت آیت الله نوری همدانی

به گزارش بیرق به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله نوری همدانی، دفتر حضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید به برخی از شایعات مبنی بر فتوای وی پیرامون حرمت زنجیز زدن در عزاداری پاسخ داد. ادامه مطلب »

احکام عزاداری از نگاه حضرت آیت‌الله صافی

حضرت آیت‌الله صافی‌گلپایگانی در کتاب «گفتمان عاشورایی» درباره کیفیت عزاداری، آداب و اخلاق عزاداری، تعزیه‌خوانی، نوع عزاداری بانوان، سخنرانان و مداحان مجلس و آلات موسیقی عزاداری احکامی را بیان کردند. متن این احکام به شرح زیر است: ادامه مطلب »

نظر سه تن از مراجع تقلید درباره برپایی تکایا قبل از عید غدیر

به گزارش بیرق، آیات عظام صافی گلپایگانی ، نوری همدانی و علوی گرگانی از مراجع تقلید قم در پاسخ به استفتایی درباره برپایی تکایای عزاداری قبل از عید غدیر نظر خود را اعلام کردند. ادامه مطلب »

پخش مسابقات ورزشی بانوان از نظر آیت‌الله مکارم‌ شیرازی

به گزارش بیرق از مشرق،  حضرت آیت‌الله العظمی مکارم‌شیرازی در پاسخ به استفتایی نظر خود را درباره پخش مسابقات بانوان ایرانی از صدا و سیما بیان کرد.

ادامه مطلب »

پاسخ های حضرت آیت‌ الله وحیدخراسانی درباره غیبت

به گزارش بیرق به نقل از ايسنا، حضرت آیت‌الله وحیدخراسانی به چند استفتاء درباره موارد غیبت کردن، کفارۀ غیبت، شنیدن غیبت کسی که او را نمی‌شناسد، پاسخ داد. ادامه مطلب »